Ziyaretçileriniz 7 gün 24 saat boyunca canlı destek hizmeti alabilir. SpeakUC canlı destek modülü mobil uygulama ve web sayfalarınıza uygun eş zamanlı mesajlaşma uygulaması barındırmaktadır. Sitenizin ziyaretçi trafiğini anlık olarak izleyin ve ziyaretçilerin analizlerini değerlendirin.

Ziyaretçilerin bulundukları sayfaları takip etmek için Canlı Destek yazılımında bulunan tetikleyicileri kullanarak bulunduğu ürün ya da sayfalarla ilgili bildirimler iletin.
Ziyaretçileriniz destek talebi butonuna bastıklarında onları, kolay kullanıma sahip basit bir ara yüz ile karşılayın. Teknik ekibimiz sizlere canlı destek ve SpeakUC hizmetlerinin diğer teknik konularında sizlere yardımcı olacaktır.

Canlı Destek Modülü
Canlı Destek Modülü

Müşteri iletişiminizi kullanıcı dostu ekranlar ile güçlendirin

Müşterilerinizin mobil, masaüstü, tablet cihazlardan erişimlerinde hızlı şekilde onlara yanıt vererek, mükemmel bir müşteri deneyimi yaşamalarını sağlayın canlı destek verilerinizin tamamını detaylı şekilde analiz edin raporlayın.

  • Firmanıza özel arayüz

  • Kullanıcı dostu arayüz

  • Gelişmiş destek çağrısı dağıtımı

  • Hazır cevap

  • Aksiyon metinleri

Müşterilerinizi bekletilmesine izin vermeyin, mobil ve tablet cihazlardan erişimlerinde onları anlık olarak karşılayın ve müşteri deneyimlerini kusursuz hale getirin.

Canlı Destek Modülü

Müşterilerinizle iletişiminizi en üst seviyede tutun.

SpeakUC Web sayfanız ve Mobil uygulamanız içinde gerçek zamanlı mesajlaşma kabiliyeti sunar. Sitenizde ki anlık ziyaretçileri izleme ve ziyaretçilerin detaylı rapor ve analizleri alabilmenize olanak sağlar. Canlı Destek eklentisi sayesinde ziyaretçilerin bulundukları sayfaları anlık takip ederek, belirlediğiniz kurallar çerçevesinde bildirimler gönderin.

Canlı Destek Modülü
Canlı Destek Modülü

Destek Çağrılarınızı Geliştirin

Gelişmiş çağrı dağıtım sistemini kullanarak, ziyaretçilerden gelen mesajları müşteri temsilcilerinizin kaçırmamasını sağlayın. Müşterilere hemen yanıt verip, satış olasılıklarını kesin satışlara çevirin.

Hazır cevaplar Oluşturun

SpeakUC hızlı mesaj özelliğini kullanın. Müşterilerinizden gelen mesajlara en hızlı şekilde cevap vererek, onların kendilerini özel hissetmelerini sağlayın. Hazır cevapları aktif hale getirerek, önceden belirlenmiş mesajları hızlı şekilde uygulamaya alın ve zaman kazanın

Canlı Destek Modülü
Canlı Destek Modülü

Aksiyon Metinleri Hazırlayın

Görüşmelerin akışını siz belirleyin. Canlı Destek penceresi açıldığı andan sonlanana kadar geçen süreç içinde, karşılama, iletişim bilgileri, geri bildirim sağlanması, görüşmeyi bitirme ve görüşmeden ayrılma gibi otomatik mesajlarınızı kendiniz oluşturun. Her etkileşimde aksiyon metinlerle görüşmeleri yönetin.

Ziyaretçilerinizi Mutlu Müşterilere Dönüştürün

Müşterileriniz web sayfanıza ya da mobil uygulamanızı ziyaret ettiğin de, onlarla mağazanızdaymış gibi sıcak satış iletişimi kurun. Canlı Destek kullanarak satış ve müşteri desteğini arttırın. Etkileşimi arttırın ve müşterilerinize özelleştirilmiş mesajlar gönderin.

Canlı Destek Modülü
Canlı Destek Özel Tasarım

Size Özel Tasarım

Her web sitesi kendi kurumsal kimliğine uygun ve farklı düzen ve temalara sahip, özelleştirilebilir Sohbet Penceresi kullanarak görünümü tamamen kendi web sayfanıza göre uyarlayın. Font, Arka plan gibi ögeleri dilediğiniz renk ve sitilde kendiniz hazırlayabilirsiniz

Kolay Kurulum

Sadece 5dk içerisinde internet sayfanıza ekleyebilirsiniz. Eğer isterseniz bunun için ücretsiz desteği biz veriyoruz. Hemen ziyaretçileriniz internet sayfanızda gezinirken onlara dikkat çekecek mesajlar gönderebilir ve etkileşimi başlatabilirsiniz

Canlı Destek Modülü
Canlı Destek Modülü

Ekran Paylaşımı

Canlı Destek Ekran Paylaşımı ile müşterilerinize ile iletişiminizi hızlandırın. Onları en kısa en hızlı yoldan yönlendirerek memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Ekran Paylaşımı ile eşsiz müşteri deneyimi yaşatabilirsiniz.

Web sitenizi istenilen renk ve görsel yapıda tasarlayalım. Kendinizi ve firmanızı ifade edin!

Kurulum kolaylığı ve Entegrasyon rahatlığını yaşayın

Gelişmiş Canlı Destek eklentimiz, web servislerimiz ve API arayüzümüz ile uygulamalarınıza entegrasyon yapıyoruz

Canlı Destek Uygulamamız API kodlarımız ile CRM, ERP, E-Ticaret gibi tüm uygulamalarınızla kolayca entegre olur kendi iletişim kanallarınızdan da bilgi akışını sağlayarak, çok daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz

Canlı Destek Modülü