CRM Entegrasyon hiç bu kadar kolay olmamıştı

Dünyanın önde gelen tüm Crm yazılımları ve firmanıza ait özel yazılımlarınız ile tam entegrasyon, ödeme sistemleri ( paytr, payu, iyzico v.b) banka sanal pos entegrasyonları servis destek entegrasyonları Muhasebe, Restoran Pos, ERP entegrasyonları ile işinize değer katıyoruz.

Crm Entegrasyon

Siz sadece müşterilerinizle konuşmaya odaklanın gerisini SpeakUC bırakın.

ŞİMDİ DENE

Tüm Banka ve Ödeme Sistemleri Entegrasyonu

Gelişen Dünya’da gelişen teknolojiler e-ticaret sayesinde kredi kartı kullanımının yaygınlaşması ile telefon üzerinden tahsilat seçenekleri hızlı tahsilat için vazgeçilmez seçenekler arasına girdi. Sanal pos entegrasyonu ile tüm iletişim kanallarından kredi kartı ile tahsilat yapmanıza imkan sağlıyoruz. Web Chat, Telefon, Sosyal Medya gibi çok kullanılan iletişim kanallarından müşterilerinize tahsilat seçeneği sunun

Entegrasyon

Entegrasyon & Kazanç

  • %100 Müşteri hakimiyeti

  • Sadık müşteri

  • Hızlı sonuç

  • Yüksek geri dönüşüm

Entegrasyonun Faydaları

Müşterilerinizin beb sitenizden, mobil uygulamanızdan, sosyal medyadan, müşteri destek sohbet sisteminden aklınıza gelebilecek tüm kanallardan size ulaşabiliyor, sizde müşteri bilgilerinize entegrasyon sayesinde anında ulaşarak çok hızlı bir şekilde müşterinizin sipariş geçmişine, müşteriye özel notlara, verilen son servis süresine, borç bakiyesine, en son ne zaman sizi aradığı tarihe kadar tek ekrandan ulaşabildiğinizi hayal edin, şimdi hayal etmeyi bırakın biz gerçeğe dönüştürelim.

Müşteri Memnuniyeti % 100
Ulaşılabilirlik % 100
Tüm Kanallardan Çözüm % 100
Bilinirlik % 100
Müşteri Geri Dönüşüm Oranı % 91

Mağazanıza, Şubenize, Hastanenize, Fuar yada tanıtım alanlarına KIOSK cihazları ile görüntülü destek imkanı sağlayın

İşitme Engelli vatandaşlarımızı da unutmayın, hastanenize, kurumunuza, otelinize yerleştireceğimiz görüntülü kiosk cihazları ile işitme engelli vatandaşlarımızında destek almasını sağlayabilir, işletmenizin vizyonunun genişliğini ve sosyal yapıda olduğunuzu gösterin

KIOSK Cihazları

Rakiplerinizden 10 adım önde olun, işletmenizin istekleri doğrultusunda hem hizmet binaları hemde dış mekan (bölgenin yoğun olduğu yerleşim yerleri ) için hazırlanacak özel görüntülü görüşme destekli ve tarayıcı özelliklerine sahip ( belge tarama, gönderme özelliği ) kiosk cihazlarının yerleştirilmesi ile müşterilerinize her noktadan sıcak temas sağlayın, abone işlemlerinizi, ıslak imza işlemlerinizi kiosk cihazları ile sağlayın.

Kiosk Görüntülü Destek
Görüntülü Çağrı Merkezi

Web Sitesi Uygulama

 İşletmenize ait kurumsal web sitenizden, müşterilerinizle yüz yüze görüntülü iletişim sağlayın, kurumsal kimliğiniz farklılığını müşterilerinizi ne kadar önemsediğinizi hissettirin.

Mobil Uygulama

İşletmenize özel uygulamanız hazır, dilerseniz canlı destek dilerseniz görüntülü live chat, kurumsal kimliğinizle size özel programlanacak mobil uygulamanız ile müşteri sadakatini arttırın, uygulamanız üzerinden müşterilerinize hatırlatmalar, kampanyalar duyurun.

Crm Entegrasyon

İletişim önemlidir, doğru iletişim herşeydir.

SpeakUC ile tüm iletişim kanallarını doğru şekilde kullanarak, müşterilerinizi size her yerde kolay, sistematik ve kurumsal yapıda ulaşmasını sağlayalım.

Hemen Şimdi CRM Entegrasyon ile Markanızın Hizmet Kalitesini Arttırın

Müşteri artışı, güvenilirlik, optimizasyon, müşteri deneyimi kusursuz hizmet kalitemizin değerleridir
İletişime geçin