Omnchannel İletişim Merkezi

Omnichannel

Ses ve Dijital kanallar arasında birleşik müşteri etkileşimlerini yönetmek için iletişim merkezi çözümlerinin en iyi özelliklerine sahip olun. Omnichannel etkileşimlerini Sohbet- Canlı Destek, Ses , E-posta, Sosyal medya, Görüntülü chat Contact Center çözümlerimiz ile zahmetsizce Yönetin

E-Posta Yönetimi

Dahili e-posta düzenleyicisini ve şablonlarını kullanarak müşteri e-postalarına daha hızlı yanıt verin. Belirlediğiniz kurallar çerçevesinde ilgili müşteri temsilcilerine aktarın. Mail trafiğinizi detaylı raporlayın, arşivleyin ve bildirimleri istediğiniz şekilde hazırlayın. 

Daha Fazla Bilgi Edinin

Ses

SpeakUC ile benzersiz bir telefon kontrol sistemini yakalayın. Telefon trafiğinizi istediğiniz şekilde yönetin, benzersiz ve müşteri odaklı bir çağrı merkezi elde edin. Gelen ve giden çağrılarınızı tek bir ekranda uzmanca yönetin, temsilcilerinizin verimliliğini arttırarak mutlu müşteriler yaratın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Sosyal Medya

Akıllı iletişim merkezi çözümleri, müşteri etkileşimlerinizi sosyal medya platformlarıyla çeşitlendirir,  Tüm sosyal medya platformlarından gelen bildirimleri hızlı şekilde yönetin Twitter, İnstagram, Facebook, Viber, Google Plus, Linkedin, Bip ve Telegram benzeri uygulamaları…

Daha Fazla Bilgi Edinin

Görtüntülü / Live Chat

Mobil uygulamalar, web sitesi ve Mobil platformlarında görüntülü müşteri desteği taleplerine, yüz yüze etkileşim sağlayın. Müşterilerinizle her platformda anlık iletişimle iletişim kalitenizi arttırın. 

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canlı Destek

Web ve mobil uygulamalarınızdan gelen müşteri taleplerine online destek verebilir, müşterilerinize mağazadaymış gibi hizmet sunun. Hazır mesajlar ile anlık cevaplar verin zamandan kazanın. Geçmiş sohbetlerinizi arşivleyin. 

Daha Fazla Bilgi Edinin

Kiosk

Şubelerinizde ya da mağazalarınıza konumlandırcağımız kiosk cihazları ile müşterilerinizin size hızlı şekilde sesli ya da görüntülü olarak istek, talep ve şikayetlerini anlık olarak cevaplayın ,mutlu müşteriler edinin.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Neden SpeakUC ?

Web Chat, Videolu görüşmeler, Email, Sosyal Medya ve Canlı destek ile müşteri sadakatinizi arttırın

  • İletişim merkezinizin çözümünü kanallar üzerindeki sürekli iletişimi sürdürmek için operasyonları akıllıca otomatikleştirirek yönetebilirsiniz.

  • Omnichannel etkileşimlerini Sohbet, Ses, E-posta, Sosyal Medya, Live chat Çözümü ile zahmetsizce yönetirsiniz.
OmniChannel

Kazancınızı Yükseltin

SpeakUC hiç bir müşteri iletişiminizi kaçırmaz, tüm iletişimi kazanç haline getirir.

  • Verimliliğin yükseltilmesini amaçlayarak hazırlanan akıllı sistemimiz, müşterilerinizi kaçırmadan, farklı iletişim kategorileri ile temas kurmanızı sağlar
  • Beklemeden, doğru müşteri ve platforma ulaşan müşteriniz, daha aktif bir satın alam sürecini yaşar. Bu şekilde firmanızın karlılık oranı yükselir.
OmniChannel

Mükemmel Müşteri Hizmeti Sadece Bir Tık Uzakta!

ŞİMDİ DENE