SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZ KONTROL ALTINDA

Rakipleriniz ile aranızda fark yaratmak istiyorsanız, markanızı sosyal medyada belirgin hale getirin. Tek platform üzerinden müşterilerinizden gelen bildirimleri yönetin.
Sosyal Medya Takip / Yönetim
Sosyal Medya Yönetimi

MÜŞTERİLERİNİZE GÜVEN VERİN

Sorunları olan müşterilerin karşılarında her zaman muhatap bulmaları güveni tazeler. İletişimi güçlendirmek için tüm platformları aktif olarak kullanın. İletişim geçmişlerini ve şikayet durumlarını tek ekranda kontrol edin.

Müşterilerinizle her temas önemlidir. 7/24 çağrı merkezi ekibiniz sosyal medya hesaplarınızı da yanıtlayabilsin.

Markanız ile müşterilerinizin aktif iletişimi ulaşılabilir olmak her şeyden önemlidir. Talep, şikayet, geri bildirim, öneri ve eleştirilerini sosyal medya üzerinden firmanıza ulaşarak bildirmek isteyen müşterileriniz olabilir. Bu bildirimleri anında cevaplandırmanız firmanız için pozitif bir imaj oluşturur

Müşteri Memnuniyeti % 100
Ulaşılabilirlik % 100
Tüm Kanallardan Çözüm % 100
Bilinirlik % 100
Müşteri Geri Dönüşüm Oranı % 91

Sosyal Medya Yönetimi İle Daha Fazla Büyüyün

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Sayesinde Markanızı Güçlendirin

Markanın bilinirliğini arttırın

Dünyanın en önde gelen sosyal medya platformlarından gelen kurumsal bildirimleri yönetin. Zaman kaybetmeden, tek bir ekranda müşteri geri bildirimlerini anında yanıtlayın.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL BİLDİRİMLERİNİZ KAYBOLMASIN

SpeakUC esnek ve kolay arayüzü sayesinde, sosyal medya üzerinden gelen bildirimleri analiz edip yönetirsiniz. Özel bir algoritma ile yazılmış olan akıllı dağıtım sistemi sayesinde, sosyal medyadan gelen çağrıları, müşteri temsilcinize zaman kaybetmeden aktarılmasını sağlayın.

AKILLI BİLDİRİM

Akıllı bildirim yönetimi özelliği ile temsilcilerinin takipçi sayısı yüksek kullanıcılara hemen cevap vermeleri için imkan sunar. Sosyal Medya bildirimlerini takipçilere göre yönetin. Gelen bildirimleri takipçi sayısına göre önceliklendirin ve daha fazla kitleye verdiğiniz kaliteli hizmeti duyurun.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanız Sosyal Medya Yönetimi ile Herkese Ulaşsın, Büyüsün

Sosyal Medya Yönetimi

HAZIR CEVAP

Müşteri temsilcilerinin hızlı şekilde bekleyen müşterilerinize cevap verebilmesine olanak sağlayan SpeakUC sisteminin Hazır Cevap uygulamasını aktif edin. Karşılama, teşekkür, iletişim, geri bildirim gibi hazır mesajları kullanarak zamandan kazanın. Bu statüde dilediğiniz kadar hazır mesaj oluşturun.

AKSİYON METİNLERİ

Sosyal medya görüşmelerinde konuşma akışına hakim olup, siz yönetin. Görüşmenin başlangıcından sonlandırılmasına kadar geçen süre içinde ki tüm aktif mesajları hazırlayın. Başlangıçtan sonlandırmaya kadar kontrollü bir şekilde aksiyon metinlerini kullanın.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYANIN GÜCÜNÜ HİSSEDİN

Sosyal medya üzerinden gelen bildirimleri SpakUC sayesinde Canlı Destek, Videolu arama, çağrı gibi kontaklarla buluşturun. Bu özel avantajı kullanarak, müşteri temsilcilerinizi verimli şekilde çalıştırın. Tüm kontak noktalarından gelen çağrıları aktif şekilde yakalayın, cevaplayın

KPI RAPORLAMA

Sosyal medya üzerinden hedefler belirleyin ve bu hedefleri grafiksel raporlar halinde görün. Müşteri temsilcilerinizin müşterilerle görüşme durumlarını günlük, aylık ve yıllık süreçlerde KPI raporları ile analiz edin.

Sosyal Medya Yönetimi

İçerikler hakkında müşterilerinizin neler düşündüğünü tespit edin. Geri dönüşler alın, satışları canlandırın ve müşterilerinize çözüm olanakları sunun

SpeakUC Esnek yapısı sayesinde, sosyal medya hesaplarınızın yanı sıra ERP, CRM ve E-Ticaret sisteminize entegre edin. Bu şekilde müşterilerinizden gelen bildirimleri, siparişleri ve şikayetleri anında analiz edin.

Hemen Şimdi Sosyal Medya Yönetimi ile Markanızın Hizmet Seviyesini Yükseltin

Sizi müşterilerinizle en yüksek seviyede iletişimde tutmak, potansiyel müşteri artışı sağlamak, güvenilirliğiniz arttırmak, mükemmel müşteri deneyimi sunmak hedefimizdir.
İletişime geçin