Whatsapp Entegrasyonu ile Sınırları Aşın

WhatsApp çözümümüzle 1,5 milyar kullanıcıya ulaşın. Küresel olarak en popüler sohbet uygulaması ile kullanıcılarınızla iletişim kurun! SpeackUC ‘in WhatsApp API’sı ile zengin, ölçeklenebilir ve GDPR uyumlu bir özelliğe erişin.

Whatsapp

Ücretsiz Demoyu Deneyin

Hiç bir ücret ödemeden 7 gün ücretsiz demo fırsatını kaçırmayın.

Zengin özelliklere sahip, programlanabilir API’mızı kullanın. Sizin için sürekli yeni özellikler ve iyileştirmeler ekliyoruz.

Ücretsiz Demo

Mesaj Şablonları ve Sohbet Mesajları

Bir iş olarak konuşma başlatmak için İleti Şablonları ayarlamanız gerekir. Bir kullanıcı konuşmayı başlatırsa veya şablonlu bir mesajı yanıtlarsa, şablonlu mesaj olmadan kullanıcıya serbestçe cevap verebileceğiniz bir ’24 saatlik destek penceresi ‘başlar.

Mesaj Şablonları

Kullanıcılarınızla bir konuşma başlattığınızda İleti Şablonlarını kullanmanız gerekir. Bu şablonlar WhatsApp tarafından önceden onaylanmalıdır. Mesaj Şablonları ile bildirimler, güncellemeler, hatırlatıcılar ve daha fazlasını gönderebilirsiniz. Metne ek olarak, görüntüler ve PDF’ler medya mesajı şablonları olarak mevcuttur.

Sohbet Mesajları

Bir kullanıcı WhatsApp Hesabınıza bir mesaj gönderdiğinde (24 saatlik destek penceresini başlatarak) şablonlu bir mesaj kullanmadan o kullanıcıya mesaj gönderebilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp

Görüntü ve Pdf Gönderme

Medya mesajı şablonlarıyla müşteri yolculuklarınızdaki müşteri ile etkileşim sürenizi azaltın. Müşterinizin cevap vermesini veya bir konuşma başlatmasını beklemeden PDF ve görüntüler gönderin!

SpeakUC WhatsApp Business çözümü faturalar, hesap ekstreleri, gönderim bedeli etiketleri, ürün resimleri ve daha fazlası için ideal, hızlı en pratik çözümdür.

Whatsapp Nasıl Entegre Edilir ?

WhatsApp’ı kullanmak için iki seçenek sunuyoruz. WhatsApp Business API’sını CRM araçları, iletişim merkezi, sohbet istemcileri veya sohbet botları gibi sistemlerinize entegre edin. Veya bunun yerine web tabanlı Sohbet Mesajlaşma Kontrol Paneli kullanıcı arayüzümüzü kullanmayı seçin.

API ENTEGRASYONU

WhatsApp’ı mevcut sistemlerinize (CRM araçları, iletişim merkezi veya sohbet istemcileri) kanal olarak eklemek istiyorsanız, WhatsApp Business için REST API’mizi entegre edin. Hemen Whatsapp ile müşterilenizle görüşmeye başlayın

  • Programlanabilir REST API’sı
  • Özel entegrasyonlar

  • Detaylı bilgiler

  • Kullanıcı dostu API

  • Uzman desteği

SOHBET MESAJLAŞMA PANELİ

Geliştirici kaynağı yok mu? WhatsApp Business’ı kullanmak için tarayıcı tabanlı bir kullanıcı arayüzü mü arıyorsunuz? Sizin için biz oluşturduk, anında ulaşılabilen anahtar teslim çözümümüzü kullanmaya başlayın.

  • API entegrasyonu ve geliştirici uzmanlığı gerekmez
  • Anahtar Teslim

  • Hızlı kurulum

  • WhatsApp Business, Facebook Messenger, Twitter’ı destekler (yakında daha fazla kanal gelecek)
  • Uzun süreli kullanım için uygun

Neden Whatsapp Entegrasyon ?

Müşterilerinizin tüm iletişim kanallarından size kolaylıkla ulaşabilmesi

100%

MEMNUNİYET

100%

GÜVEN

300%

+ SİPARİŞ

100%

KALİTE

SAĞLAR…

Çağrı Merkezi

Profesyonel bir iletişim merkezine hemen sahip olun!

Hemen Başla

Canlı Destek

Web sitenizden, uygulamanızdan canlı desteik verin!

Hemen Başla

Entegrasyon

Crm, Muhasebe, Restoran POS, ERP, VPOS, entegrasyon

Hemen Başla

OmniChannel

Tüm iletişim kanallarınızı, tek ekrandan yönetin, raporlayın

Hemen Başla