Daha iyi müşteri desteği ve satış için görüntülü çağrı merkezi yazılımı

Web sitenize veya mobil uygulamanızın müşteri destek sohbet sistemine bir video görüşmesi düğmesi ekleyin. Web siteleri ve uygulamalar için SpeakUC’nin çok kanallı çevrimiçi canlı sohbet yazılımı çözümü ile en iyi müşteri deneyimini yaşayın. Alışveriş sepetini terk etmeyi azaltın ve müşteriye gerçek zamanlı çevrimiçi canlı video sohbet müşteri desteği ile satın alma sürecinde rehberlik edin.

Görüntülü Çağrı Merkezi

Web sitelerinde veya uygulamalarda gerçek zamanlı etkileşim için müşterilerinizle görüntülü sohbet

ŞİMDİ DENE

Görüntülü çağrı merkezi çözümü ile müşterilere gerçek zamanlı olarak yardımcı olun

Anında destek sağlamak için görüntülü sohbet ve sesli sohbet ile müşterilerinizle anında bağlantı kurun

Live Chat Destek

Görüntülü Müşteri Hizmetlerinin Avantajları

  • Müşteri memnuniyetini arttırın

  • Müşteri sadakatini arttırın

  • Müşteri servis durumlarını daha hızlı kapatın

  • Dönüşüm oranlarını artırın

    • Müşterinize her yerden ulaşın

Canlı Video Sohbeti ile Müşteri Memnuniyeti ve Satışlarınızı Artırın

Web sitenize veya mobil uygulamanızın müşteri destek sohbet sistemine bir video görüşmesi ekleyin. Çevrimiçi müşterilerinize insani bir dokunuş katın ve müşteri memnuniyetini ile marka sadakatini artırın. Satışları artırın, alışveriş sepetini terk etmeyi azaltın ve müşteriye gerçek zamanlı çevrimiçi canlı video sohbet müşteri desteği ile satın alma sürecinde rehberlik edin.

Müşteri Memnuniyeti % 100
Ulaşılabilirlik % 100
Tüm Kanallardan Çözüm % 100
Bilinirlik % 100
Müşteri Geri Dönüşüm Oranı % 91

Mağazanıza, Şubenize, Hastanenize, Fuar yada tanıtım alanlarına KIOSK cihazları ile görüntülü destek imkanı sağlayın

İşitme Engelli vatandaşlarımızı da unutmayın, hastanenize, kurumunuza, otelinize yerleştireceğimiz görüntülü kiosk cihazları ile işitme engelli vatandaşlarımızında destek almasını sağlayabilir, işletmenizin vizyonunun genişliğini ve sosyal yapıda olduğunuzu gösterin

KIOSK Cihazları

Rakiplerinizden 10 adım önde olun, işletmenizin istekleri doğrultusunda hem hizmet binaları hemde dış mekan (bölgenin yoğun olduğu yerleşim yerleri ) için hazırlanacak özel görüntülü görüşme destekli ve tarayıcı özelliklerine sahip ( belge tarama, gönderme özelliği ) kiosk cihazlarının yerleştirilmesi ile müşterilerinize her noktadan sıcak temas sağlayın, abone işlemlerinizi, ıslak imza işlemlerinizi kiosk cihazları ile sağlayın.

Kiosk Görüntülü Destek
Görüntülü Çağrı Merkezi

Web Sitesi Uygulama

 İşletmenize ait kurumsal web sitenizden, müşterilerinizle yüz yüze görüntülü iletişim sağlayın, kurumsal kimliğiniz farklılığını müşterilerinizi ne kadar önemsediğinizi hissettirin.

Mobil Uygulama

İşletmenize özel uygulamanız hazır, dilerseniz canlı destek dilerseniz görüntülü live chat, kurumsal kimliğinizle size özel programlanacak mobil uygulamanız ile müşteri sadakatini arttırın, uygulamanız üzerinden müşterilerinize hatırlatmalar, kampanyalar duyurun.

Crm Entegrasyon
live-shopping

Live Shopping

 Internet sitesi, Android & IOS uygulamaları üzerinden müşterileri görüntülü stil danışmanlığı uygulaması

Uygulama entegrasyonları IOS ve Android SDK ile entegre edilmesi sağlanır. Web sayfası entegrasyonu javascript veya Button URL ile sağlanarak sistem üzerinde Ekran paylaşımı, Sessiz Mod, Vide Kaydetme, gibi özellikler ile müşterilerinize Live Shopping hizmeti verebilirsiniz

Video Chat Ekran Paylaşımı

Mağaza veya çağrı merkezi temsilcisi görüşme esnasında ekranını paylaşabilir yazışabili, ürün veya web sayfasının tanıtımını yapabilir. Mobil Cihazlardan Yatay ve Dikey olarak Erkan Paylaşımı yapılabilmektedir.

Görüntülü Çağrı Merkezi

İletişim önemlidir, doğru iletişim herşeydir.

SpeakUC ile tüm iletişim kanallarını doğru şekilde kullanarak, müşterilerinizi size her yerde kolay, sistematik ve kurumsal yapıda ulaşmasını sağlayalım.

Görüntülü Çağrı Merkezi ile Markanızın Hizmet Kalitesini Hemen Şimdi Arttırın

Müşteri artışı, güvenilirlik, optimizasyon, müşteri deneyimi kusursuz hizmet kalitemizin değerleridir
İletişime geçin